logo agora versie 20191114

Dé landelijke beroepsvereniging voor coördinatoren vrijwilligerswerk

Verbinding geeft Kracht

Donderdag 14 november was ons jaarlijkse congres. Samen sta je sterk! Met elkaar zitten wij in een groot netwerk van organisaties, initiatieven, verenigingen, stichtingen en jullie, de coördinatoren vrijwilligerswerk. In dit netwerk zit een schat aan kennis, ervaring, enthousiasme en visie. In dit jubileumcongres hebben wij dit netwerk ingezet en namens de deelnemers mee in de laatste ontwikkelingen in ‘vrijwilligersland’. Wij lieten je nadenken over jouw functie en op welke manier je samen nog sterker kunt worden. Met een blik naar toekomst. Met een blik op jouw toekomst. Er waren 2 sprekers en 6 werksessies. Daarnaast was het vooral ook feestje. AGORA bestaat 30 jaar! Een feestje is geen feestje zonder vermaak. Theater, muziek en uiteraard een heerlijke lunch hoorden daarbij. Joost van Alkemade, directeur NOV was dagvoorzitter.

mp4Klik hier voor een terugblik (video).

myposter collage 20191126 klein

Lees hier de informatie over de sprekers.

Lees hier de informatie over de werksessies.

Klik hier voor het programma. 

beeldmerk def

adsysco     adsysco

 

 

adsysco      adsysco

 

 

adsysco           adsysco

 

blanco spacer