logo agora versie 20191114

Dé landelijke beroepsvereniging voor coördinatoren vrijwilligerswerk

AGORA gaat het land in

We zijn in 2013 gestart met ons eerste overleg in de regio Noord Holland, elkaar ontmoeten en persoonlijk spreken is een mooie manier om elkaar te leren kennen en te horen wat er leeft en waar knelpunten liggen.

We willen coördinatoren vrijwillierswerk met elkaar verbinden, kennis uitwisselen en elkaar inspireren.

Als je wilt dat wij aansluiten tijdens jouw overleg, mail ons dan.

We staan altijd open voor aanvullingen en of suggesties:

Neem jij deel aan een regionaal-overleg geef dit dan door via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. , graag voorzien van mailadres en telefoonnummer van een contactpersoon (dat kun je natuurlijk ook zelf zijn).

Ook als je regio-overleggen kent waar je zelf geen deel van uitmaakt, dan horen we dat graag!

blanco spacer