Thema: Aan de slag met het Competentieprofiel van de Coördinator Vrijwilligerswerk
|
|
![]() |
![]() |
Op maandag 16 maart 2026 namen er 35 personen deel aan het Digitaal Café, waar de mixdrank ‘bouwwerk de coördinator van de toekomst’ werd geschonken. Tijdens deze barzitting werd ontdekt:
- Hoe je het nieuwe competentieprofiel kunt gebruiken voor jezelf en jouw organisatie;
- Wat helpt om de toepassing van het profiel te versterken;
- Waar praktijkgerichte ervaringen werden gedeeld;
- De opbouw tot de productontwikkeling binnen je organisatie, kunnen stappen worden gezet. Stap voor stap kom je met elkaar in de pas, waarbij tijd en geduld voorop staan.
Het bouwwerk

Vanuit het programma Meer en Anders Vrijwilligen, komt er bij het profiel een leeswijzer. Zinvol om een leerkring op te gaan zetten. Daarvoor hebben wij elkaar nodig. Voor meer info of aanmelden neem contact op met Willem Jan de Gast.
Leerkring Competentieprofiel toepassen:
- Meerdere onlinebijeenkomsten;
- Begeleiding door Movisie en Willem Jan;
- Op basis van concrete vragen/cases van de deelnemers;
- Met en van elkaar leren;
- Samen hulpmiddelen en toepassingen ontwikkelen.
Wij hebben mooie en goede voorbeelden met elkaar gedeeld, waardoor wij in beweging zijn gezet om binnen onze eigen organisatie aan het bouwwerk de coördinator van de toekomst te kunnen gaan werken. Een super interessante middag, hartelijk dank hiervoor.
Komend najaar (okt./nov.) hopen wij een digitaal café te gaan organiseren, waarbij verdere verdieping & uitwerking van het bouwwerk aanbod mag komen. Hiervoor hebben wij jullie nodig!
Contact
Voor vragen of opmerkingen, neem gerust contact op met de barkeeper:
Willem Jan de Gast
E:
T: 06-22118523
W: www.nomadetrainingenadvies.nl
Alles van het profiel
- Competentieprofiel coördinator vrijwilligerswerk | Vereniging VrijwilligerswerkNL
- Kijk hier op de AGORA-website, onder rubriek Hoe word je coördinator...
- Presentatie Aan de slag met het profiel AGORA Maart 2026...



