logo agora versie 20191114

Dé landelijke beroepsvereniging voor coördinatoren vrijwilligerswerk

Het AGORA-congres is dit jaar geïnspireerd door het programma “Vrijwillig Dichtbij” en het wordt een dag waarbij jij als coördinator centraal staat.
Geen dag over wat je allemaal zou moeten of juist niet zou moeten, maar een dag waarin je steun kunt vinden om het werk dat je al doet met nog meer liefde en zorg te kunnen doen. En dan bedoelen we niet alleen liefde en zorg voor een ander, nee juist niet. Dit wordt een dag waarin jij kunt ontdekken en ervaren hoe jij beter op jezelf kunt passen en hoe je meer zelf kunt en mag zijn. Je kunt toch alleen maar goede zorg aan anderencircus verlenen als je eerst goede zorg 
voor jezelf hebt!? Het wordt een dag vol ervaringen, inspiratie, verbinding, verdieping en vooral ook veel plezier. Even een dag voor jezelf die niet alleen professioneel maar zeker ook persoonlijk waardevol zal zijn.
 
Zowel leden als niet-leden zijn van harte welkom!
 
 
 

blanco spacer