logo agora versie 20191114

Dé landelijke beroepsvereniging voor coördinatoren vrijwilligerswerk

Laat je grijpen door het Klup-virus

Hier kun je toch alleen maar van dromen? Van 20 naar 30 activiteiten per week, 136 vrijwilligers en 500 tot 600 deelnemers die (meerdere) activiteiten per week bezoeken! Variërend van dans, zang tot ontmoeting en sport. En alles wat daar tussen ligt.

Dat De Klup – een dynamische ontmoetingsplek voor mensen met en zonder beperking - in het centrum van Apeldoorn een succes is illustreren de genoemde cijfers.

Directeur Wilma Hartman verklaart het succes als volgt: “Bij De Klup gaan we met onze tijd mee. Ons aanbod is innovatief en eigentijds omdat we het belangrijk vinden dat mensen met een beperking ook aan nieuwe trends en ontwikkelingen mee kunnen doen. Dit doen we niet alleen met onze vrijwilligers maar ook met de inwoners en bedrijven in Apeldoorn. Die zorgen voor een kapitaal aan kennis waaruit deze waardevolle, vernieuwende en duurzame activiteiten komen.

Als organisatie zijn we continu in ontwikkeling, dat maakt dat het ook voor de vrijwilligers heel boeiend blijft. En zo zorgen we ervoor dat de deelnemers hier een plek vinden waar ze in alle veiligheid zichzelf kunnen zijn.

Het blijft bijzonder om de groei van de deelnemers en vrijwilligers te mogen stimuleren en te ervaren.

Ik wil andere vrijwilligersorganisaties en –coördinatoren dan ook uitnodigen om naar hartenlust gebruik te maken van de tools die wij in de afgelopen jaren ontwikkeld hebben. En wil je een keer sparren of een persoonlijk advies? Dat doe ik met veel plezier!”

Best_Practice_-_Het_Klupvirus_-_De_Klup_-_Wilma_Hartman.pdf

Flyer_-_De_Klup_-_Laat_je_grijpen_door_het_Klupvirus.pdf

31. Video De Klup

pdf32_-_De_Klup_-_Ambitie_document_2017-2020.pdf

pdf33. Jaarverslag 2017 De Klup

pdf34. Levensboek - jubileum 50 jaar De Klup

pdf35_-_De_Klup_-_Voordracht_26-9-17_Symposium_-_Wilma_Hartman_.pdf

pdf36_-_De_Klup_-_Inschrijf_formulier_vrijwilligers.pdf

pdf37. Activiteitenrooster De Klup

pdf38_-_De_Klup_-_Informatiebrief_en_toestellingsformulie_AVG.pdf

pdf39_-_De_Klup_-_Introductie_vrijwilligers.pdf

pdf40_-_De_Klup_-_Overeenkomst_vrijwilligers.pdf

pdf41_-_De_Klup_-_Aanstellingsbeleid_vrijwilligers.pdf

blanco spacer